Kvalita

 

linka small

Tradiční tenká a křupavá pizza

Kvalitní suroviny jsou základem poctivé italské kuchyně, proto dovážíme mouku na pizzu i těstoviny právě z Itálie. Při přípravě pizzy pracujeme výhradně s prvotřídními surovinami. Pokud to jen trochu jde, snažíme se nakupovat od místních dodavatelů a lokálních pěstitelů.

Tradiční tenká a křupavá pizza

 

linka small

Ručně vyráběné těstoviny

Italská kuchyně se neobejde bez domácích těstovin. Některé připravujeme ručně, jiné na strojku, ale všechny s péčí a radostí. Naši zákazníci si oblíbili gnocchi a tagliatelle. Přijďte je také ochutnat.

Ručně vyráběné těstoviny

 

linka small

Bagety a chléb z pece rovnou na talíř

Od oběda do večeře máme rozpálenou naši měděnou pec, proto si pečeme i vlastní pečivo. Naše skvělé bagety a chléb jsou pečené z mouky, která se vyrábí z klasů, jež zrály na italských lánech. Ochutnejte naše pečivo – čerstvému chlebu se téměř nic nevyrovná.

Bagety a chléb z pece rovnou na talíř

 

linka small

Káva, víno i pivo od lokálních dodavatelů

Protože chceme našim zákazníkům dopřát to nejlepší a záleží nám na skutečné kvalitě, pečlivě vybíráme i dodavatele našich nápojů. Proto u nás podáváme kávu z rodinné pražírny CaféGape, ke které si můžete dát některý z našich domácích dezertů. K pizze doporučujeme lahodné víno z Arcibiskupských sklepů v Kroměříži. Pokud holdujete spíše pivu, určitě oceníte Pilsner Urquell nebo speciality z regionálních pivovarů.

Káva, víno i pivo od lokálních dodavatelů

 

linka small

Pizza i těstoviny z bezlepkové mouky

Všechny pizzy a některé pokrmy umíme nabídnout ve variantě se sníženým obsahem lepku. Pro přípravu jídel máme oddělené pracoviště v kuchyni. Pizzu z bezlepkové mouky pečeme v peci určené pouze pro přípravu bezlepkových jídel.

Protože se snažíme držet vysokou kvalitu těchto jídel a s ohledem na cenu bezlepkové mouky může být za tato jídla účtován přípatek uvedený ve stálém lístku.

Bezlepková pizza i těstoviny